Logo Çözümleri

LOGO MIND INSIGHT (powered by Qlik) İŞ ANALİTİĞİ ÜRÜNÜ, HERKESİN SEZGİLERİ İLE ARAŞTIRMA VE KEŞİF YAPMASINI SAĞLAYAN ÇOK ÇEŞİTLİ ESNEK VE İNTERAKTİF GÖRSELLER OLUŞTURABİLECEĞİ YENİ NESİL SELF SERVİS VERİ GÖRSELLEŞTİRME ARACIDIR. LOGO ÜRÜN AİLESİ VERİTABANLARINI, İŞ/ÇÖZÜM ORTAKLARI’NIN LOGO ÜRÜN AİLELERİ İÇİN GELİŞTİRDİĞİ UYGULAMALARIN VERİTABANLARINI VE MS EXCEL BAĞLANTISINI DESTEKLER.LOGO MIND INSIGHT, QLIK FİRMASININ İKİNCİ NESİL KANITLANMIŞ PATENTLİ TEKNOLOJİSİ, QIX ASSOCIATIVE DATA INDEXING MOTORU ÜZERİNE KURULMUŞTUR. ASSOCIATIVE DATA INDEXING, KULLANICILARIN HİYERARŞİK VEYA SORGU TABANLI YAKLAŞIMLARDA GİZLİ KALABİLECEK FARKLI KAYNAKLARDAKİ VERİ İLİŞKİLERİNİ KEŞFETMELERİNE OLANAK SAĞLAR.LOGO MIND INSIGHT SEZGİSEL ARAŞTIRMA, AKILLI ARAMA VE AKILLI GÖRSELLEŞTİRME SAYESİNDE DAHA HIZLI VE DERİNLEMESİNE ANALİZ SAĞLAR, VERİ AKTARIMI VE MOBİLİTE SAYESİNDE BİLGİ PAYLAŞIMINI ARTIRIR. EK OLARAK, KURUMSAL BİLGİ YÖNETİMİ ÖZELLİKLERİ İLE DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİĞİ DESTEKLER.LOGO MIND INSIGHT, SELF SERVİS VERİ KEŞFİNİ YENİ BİR NOKTAYA GETİREREK, İŞLETMELERİ DAHA FAZLA BİLGİYE VE DAHA HIZLI ETKİ - TEPKİ YETENEĞİNE SAHİP OLACAĞI YENİ BİR GÜÇ VE ESNEKLİK DÜZEYİNE TAŞIYARAK HERKESİN İÇİNDEKİ İŞ ANALİSTİNİ ORTAYA ÇIKARIR.HER SEVİYEDEKİ KULLANICI İÇİN ESNEK, MODERN VE SELF-SERVİS DATA GÖRSELLEŞTİRME VE KEŞİF ÇÖZÜMÜ SUNAR. BÖYLECE IT ORGANİZASYONLARININ BU SÜREÇLERİN YÖNETİMİ İÇİN ÇABA HARCAMALARINA GEREK KALMAZ. SADECE TÜKETİM, KEŞİF, ANALİZ, GÖRSEL OLUŞTURMA YA DA İŞ BİRLİĞİNİN YANISIRA LOGO MIND INSIGHT HERKESİN İNİSİYATİF ALMASI İÇİN GEREKLİ OLAN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERİ SAĞLAR.

Self Servis Görselleştirme ve Keşif

Logo Mind Insight, kullanıcının veri ile olan deneyiminde sezgileriyle analiz yapmasını teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır. Herkesin hızlı bir şekilde bilgileri keşfetmesine ve önemli bulgular elde etmesine olanak sağlar. HTML5 destekleyen tüm istemcilerde en uç noktada görselleştirme ve keşif deneyimi sunar, akıllı ve duyarlıdır.

Sezgisel Arama ve Keşif

Logo Mind Insight kullanıcıları, herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan özgürce seçim ve arama gibi doğal etkileşimler ile istediği noktalardan sorularını sorabilirler. Global Smart Search özelliği, kullanıcıların anahtar kelimeleri tüm veri setinde arayarak bulguları ve ilişkileri ortaya çıkarmasına olanak verir.

Akıllı Görselleştirme

Akıllı görselleştirmeler verilere anlam katmak için yeni, yenilikçi teknikler sunar. Bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarım (Responsive Design) özelliklerine sahiptir. Logo Mind Insight, kullanıcıların farklı veri kaynaklarında bulunan veriler üzerinde kendi yollarını izleyip, gözden kaçmış olabilecek bulguları ortaya çıkarmalarını ve gizli kalmış noktaları görmelerini sağlar.

Kullanıcı Odaklı Tasarlama

Logo Mind Insight ile herkes kendi işinin analisti olabilir. Kullanıcılar, karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, merkezi bir yapıda yönetilen veriler, hesaplamalar ve görseller ile sürükleyip bırakarak analiz yapabilirler. Ayrıca, kod yazmaya gerek kalmadan birden fazla kaynakta yer alan verileri hızlı bir şeklide yükleyebilir ve birleştirebilirler.

Bilgi ve Görüş Paylaşımı

Gruplar ve ekipler Logo Mind Insight ile kolayca iş birliği yaparak daha iyi kararlar alabilir.

İş Birliği ve İletişim

Merkezi bilgi havuzu farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak, kişilerin önemli analizlerinin sonucunu hızlı bir şekilde bulmasına veya ilgili incelemelerin diğer kişilerin kullanımı amacıyla paylaşılmasına olanak sağlar. lnteractive Data Storytelling özelliği, kişilere analizlerini kullanarak senaryoları ve sonuçları ihtiyaç halinde direkt verilere erişerek ve sonuçlar ile ilgili soruların cevaplarını hızlıca cevaplayarak hikaye gibi oluşturmalarına ve sunmalarına olanak sağlar.

Her Zaman, Her Yerde Mobilite

Logo Mind Insight, sıfırdan mobilite için tasarlanmıştır. Kullanıcılar araştırma, inceleme, oluşturma ve iş birliği gibi tüm özelliklere tüm cihazlardan ulaşabilirler. Birleştirilmiş, dokunma bazlı HTML5 istemci, sezgisel işlemler sunar ve hassas tasarım görselleri, verileri ve işlevleri akıllı bir şekilde uyarlayarak tüm cihazlardan olabilecek en iyi deneyimi oluşturur.

Geniş Uyarlama ve Kurumsal Zeka

Logo Mind Insight ile organizasyonlar, sadece görselleştirme çözümleri sunan uygulamalarda olmayan kurumsal yeteneklerden fayda sağlayabilirler. Bu kurumsal yetenekler sayesinde veri ve kullanıcı yönetiminden, veri güvenliğinden ve ölçeklenebilirlikten ödün vermeden self servis veri keşfini tüm esnekliği ile kullanabilirler.

Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu

Logo Mind Insight, zengin analitik uygulamalar oluşturmak, ihtiyaç duyulan görselleri mevcut çözümlere katmak ve Logo Mind Insight işlevlerini yeni görsel ve obje türlerine göre geliştirmek amacıyla bir dizi açık ve standart APl’ler sunarak eşsiz iş gereksinimlerini karşılamak üzere tamamen özelleştirilebilir. Ayrıca, organizasyonlara farklı uygulama veya veri depolama araçlarına gerek olmadan birden fazla farklı veri kaynağını temizleme, dönüştürme ve birleştirme imkanı veren güçlü veri entegrasyonu sunar.

Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans

Qlik Management Console (QMC), tüm Logo Mind Insight bileşenlerini merkezi bir noktadan yönetme ve izleme imkanı sunar, organizasyon genelindeki veri ve analitiklerin tutarlı ve doğru olmasına yardımcı olur. Logo Mind Insight, coğrafi konumlarda sorunsuz dağıtım ve yayma olanağı sağlayan esnek ölçeklendirme mimarisi kullanılarak tasarlanmıştır. Ayrıca çekirdeğinde yer alan QIX motoru sayesinde yüksek sayıda eş zamanlı kullanıcıyı ve büyük veri kümelerini ölçeklendirerek, endüstri lideri yüksek hızda dinamik hesaplama ve performans sunar.