Logo Çözümleri

LOGO START İLE TEK BİR YERDEN İŞLETMENİZ İLE İLGİLİ SÜREÇLERİ TAKİP EDERKEN İŞ YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETMENİN VE KÂRLILIĞINIZI İZLEMENİN KEYFİNİ YAŞAYIN...

Logo Start ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Logo Start iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.

 

Logo Start Alın, Güç Kazanın!

Logo Start ile çalışmaya kısa sürede başlar,

İşlerinizde zamandan tasarruf eder,Maliyetlerinizi azaltır, kazancınıza kazanç katar,İşletmenizin anlık durumunu kontrol eder,Hizmet kalitenizi yükseltir,Müşteri memnuniyetinizi artırırsınız.Logo Start ile Süreçlerinizi A’dan Z’ye Etkin Bir Şekilde Yönetin!

Küçük İşletmeler İçin Etkin İşlem Yönetimi

Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, dershane ve galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmenizin günlük işlemlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Stoklarınızın Alış ve Satışını Kolayca Yönetin

Güncel stok bilgileri, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri gibi bilgileri rahatlıkla yönetebilir ve fotoğraf eklenebilen ürün kartları ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Siparişlerinizi Kısa Zamanda ve Ayrıntılı Biçimde Hazırlayın

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Stok seviyelerinize göre siparişlerinizi Logo Start sizin yerinize verir.

Fatura İşlemleriniz Start ile Hatasız ve Çok Basit

Logo Start ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulursunuz.

Cari Hesap Tanımlarını Kullanarak Müşterileriniz ile İlgili Her Türlü Bilgiye Ulaşın

Müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını izleyip risklerini veya risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesap işlemlerinizi hızlıca işleyebilir, cari hesaplar üzerinden istediğiniz tarihteki ürünlere ait alış ve satış dağılımlarınızı raporlayabilirsiniz.

Satışlarınızı Kredi Kartı ile Yapın

Satış, tahsilat ve banka geri ödemelerinizi Logo Start ile izleyebilir, tüm hesaplarınız için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz.

Taksitlendirme Özelliğinin Kolaylıklarından Yararlanın

Logo Start ile taksitli satışlar yapabilir, tüm fatura işlemlerinizi taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeleri takip edebilirsiniz.

Kasanızdaki Nakit Hareketlerini İstediğiniz An Görün

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük iş hayatındaki her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edebilirsiniz.

Artan denetleme ve izlenebilirlik

 • Firma durum penceresi
 • Esnek ve kolay raporlar
 • Etkin stok yönetimi
 • Siparişten başlayıp ödemelere kadar izleme

Banka İşlemleriniz Logo Start ile Kontrol Altında

Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Çek ve Senetlerinizin Kontrolü Tek Tuş Uzağınızda

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çek ve senetlerin durumlarını kartlar üzerinde adım adım izleyerek, hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Raporlar ile Verilerinizi Kolayca İzleyin

Tablo raporlarınızı istediğiniz sayıda kolona göre sıralayıp raporda yer alan bilgileri seçilecek kolon başlıkları altında gruplarken sonuçları filtreleyebilirsiniz. Logo Start ile rapor çıktısını isterseniz ekrana veya excel dosyasına kaydedebilir, isterseniz tablo ve PDF formatında alabilirsiniz. Kullandığınız raporlar için tanımlamaları kaydedip istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kısa sürede çalışmaya başlama ve kullanım kolaylığı

 • Kullanımı kolay arayüz
 • Kart oluşturma sihirbazı
 • Sık kullanılan kayıtlar ile hızlı veri girişi
 • Otomatik kayıt ekleme
 • Kolon gizle/göster özelliği ile size özel ekranlarda çalışma

Logo Start’ın Pratik Fonksiyonları ile Hızınıza Hız Katın!

İşlerinizde zaman tasarrufu ve artan verimlilik

 • Toplu işletmeler (fiyat, KDV güncelleme, faturalama, onaylama)
 • Excel ile veri aktarımı
 • “Raporlarım” seçeneği ile sık kullandığınız raporlara kolay ulaşım
 • Webmaster ile web sitesi oluşturma

Maliyetlerinizde artan kontrol

 • Müşterilerin ödeme ve risk takibi
 • Kredi kartı işlemleri
 • Taksitli satış takibi
 • Harcama takibi, fatura ödeme
 • Banka, kasa ve çek/senet
 • İndirim, masraf ve promosyon uygulamaları